Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most volt gyökérkezelésem,...

Most volt gyökérkezelésem, ami nem fájt egy kicsit sem. Azonban csak 3 nap múlva lesz lezárva a fog, addig vatta gombóc van benne. Miért nem lett lezárva? Mi lesz ha kiesik a vatta?

Figyelt kérdés
azt mondta a doki hogy az idegeket kiszedte a csatornából. akkor miért nem lehetett lezárni?
2016. ápr. 21. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor megvárják, hogy elmúljon az érzéstelenítés hatása, és még 1-2 napot, hogy kiderüljön tényleg nem fáj már. Ha gyulladt is volt, akkor még ürülnie is kell, gondolom ezek miatt nem zárta le véglegesen.
2016. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mert hagyni kell tisztulni. nem lesz probléma, hogyha kiesik a vatta, csak ne rágj nagyon rajta és tartsd tisztán.


nekem 2 hétig volt kifúrva így a fogam, mert csonthártyagyulladást kaptam, az alatt meg hozzáérni nem lehetett, nemhogy betömni.

2016. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jézus, neked sikerólt összehozni :D jó nekem is nagyon fájt a fogam, olyan 4 óra telt el az érzéstelenítő badása óta és még nem érzem a fél arcom. akkor ezek szerint még lehet hogy visszatér a fájdalom még akkor is ha kiszedték az idegeket? hogy tisztítsam?
2016. ápr. 21. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért nem zárják le hogy tudjon ürülni pl. a genny.

Körzeti csinálta?

Mennyire fájt?

Nekem kettőt kiidegeltek ami már el volt halva, abszolut nem éreztem, pedig nem kaptam semmi érzéstelenítőt.

Viszont lesz ami még él, félek nagyon.

2016. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nem, nem állami. magán. meg is volt az ára. majdnem 50.000 de megéri hogy ne fájjon...
2016. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
uh bocsi. rossz account.
2016. ápr. 21. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Háát azért magántól elvárható lenne, hogy tájékoztasson miért vattát tett bele.

Mi került 50.000.be?

2016. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
volt fogkő eltávolítás is. lehet mondta de nem figyeltem, szerintem már menni akartam minél előbb....
2016. ápr. 21. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Bakker az akkor is sok szerintem.
2016. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nézd, nem olcsó, de voltam olcsó helyen ahol ezt a fogamat egy évvel ezelőtt fúrták. 2 nagy injekciót kaptam és mégis rohadtul fájt. itt gyak semmit nem éreztem pedig még gyökeret is kezeltek.... szerintem megérte hogy ne fájjon..
2016. ápr. 21. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!