Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínysorvadásra Sensodyne...

Fogínysorvadásra Sensodyne vagy Parodontax? Rubophen segít a gyulladáson?

Figyelt kérdés

Eddig napi 1x mostam fogat, de most minden étkezés után fáj mindkét oldalon minden.

Lyukas fogam nincs, az orvos mondta, hogy fogínysorvadás.

Ha most jobban ráfekszem a fogmosásokra, mikorra jöhet helyre?


2016. ápr. 22. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A megfelelő technikát nem mutatta meg? Valószínű azért fáj, mert túl erős a fogkeféd és "sikálod". Érdemes super soft kefére váltani vagy elektromosra.

Fogkőleszedés volt?

Én Parodontaxot használtam, 2 hónap alatt teljesen helyrejött az ínygyulladásom.

2016. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

uhh, 2 hónapig fog fájni az egész fogsorom, ha eszek?

na de lehettem volna alaposabb.

nem szedett le fogkövet, de gondolom, mondta volna, ha sok lenne.

az egésznek most neten néztem utána, mert azt hittem, lyukas fogam van, azzal mentem el, és ott mondta, hogy nincs lyuk, csak a sorvadás.

2016. ápr. 22. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz egy videót a helyes fogmosásról, mert azért is fájhat. Próbáld meg úgy mosni. Nekem 1 hét után hatalmas volt a különbség. Sajnos az 1mosásról átállni a többre, megviseli az ínyt, hisz eddig nyugalomban volt, elvolt.

Nálunk kérni kell a fogkőleszedést, tehát ő nem mondja. Fél évente megyek és kérem. Valami ecsetelőt tanácsot adhatott volna. Lehet érdemes lenne egy másik dokival megnézetni.

2016. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sensodyne az érzékeny fogakra van. Egyél sok C-vitamin tartalmú gyümölcsöt (az ananászt nagyon jó ilyen esetben), illetve használd a parodontax fogkrémet.
2016. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!