Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után mikor tudom majd nagyjából normálisan kinyitni a számat?

Figyelt kérdés
Sajnos fúrni kellett az állkapcsomat kér felvonásban, így olyasmire nem is gondolok naivan, hogy már ne fájjon, vagy ne legyen nagy duzzanatom, de pár nap múlva varratszedés, én meg csak résnyire tudom kinyitni a számat. Pénteken műtöttek amúgy.

2016. ápr. 25. 02:01
 1/3 A kérdező kommentje:
*két felvonásban*
2016. ápr. 25. 02:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, próbálgasd nyitogatni nehogy szájzárat kapj. Azt olvastam valahol, hogy ilyenkor kicsit tornáztatni kell. Bölcsességfog műtét után én is csak résnyire tudtam kinyitni, de napok alatt helyre jött, lehet hogy magától is megoldódik mire varrat szedésre mész. De ne aggódj a doki megoldja. :)
2016. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ! Próbálgatom kitartóan, szerdán fog ránézni a fogdoki, hogy mi legyen vele. :)
2016. ápr. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!