Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vehetek be fogfúrás előtt...

Vehetek be fogfúrás előtt fájdalomcsillapítót, ha érzéstelenítőt is kérek?

Figyelt kérdés
Vagy felesleges? A kettő nem üti egymást? Csak azért kérdezem, mert régebben egy pici lyukat is úgy fúrtak, hogy már azt éreztem, hogy az idegeimet fúrják, pedig telitömtek érzéstelenítővel. Most pedig egy nagy lyukat készülök betömetni, de nem akarom még egyszer átélni azt a fájdalmat...
2010. ápr. 7. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig azt mondták hogy nem szabad bevenni előtte semmilyen gyógyszert.
2010. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább válts fogorvost! Én holnap is megyek tömetni és múlt héten is voltam. A múlt héten beadott egy érzéstelenítőt, mondta, hogy ne menjek ki a váróba, akkor leszedi a fogkövet. pár perc alatt végzett ,s kérdezte, hogy elzsibbadt-e már. Hát, nem egészen. Aztán megkérdezte: Ezt érezte? Nem. (Beleszúrt az ínyembe)


Profi a doki és úgy elérzéstelenít, hogy még utána három órával is érzem az érzéstelenítőt.


Gyógyszert semmiféleképp ne vegyél be, mert üthetik egymást.

2010. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem ér semmit a fúrásnál
2010. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy nagyon parázok, és félek, hogy elrontja és csúnya lesz, mert elég szerencsétlen helyen lyukadt ki. De most másik fogorvoshoz készülök menni, remélem ő jobb lesz. Köszönöm!
2010. ápr. 7. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem két fogam is szerencsétlen helyen volt kilukadva, alig tudta betömni, de nagyon ügyes fogorvos, úgyhogy megoldotta.

Melyik városban keresel fogorvost?

2010. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Békésen.
2010. ápr. 7. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, akkor nem tudok segíteni, mert én Egerbe járok. De mindenképp keress másik fogorvost, mert nem mindegyik töm fájdalmasan
2010. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a választ :)
2010. ápr. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!