Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap voltam fogorvosnál...

Tegnap voltam fogorvosnál gyökérkezelésen és ma barna vízszerű folyadék jön az orromból, ez normális?

Figyelt kérdés
Kiölte az ideget, és azt mondta, hogy nem tudja most betömni, de 2 nap múlva visszamegyek s betömi. Ideiglesen betömte valamivel, annak egy része ki is esett már. Nem fáj, nincs semmi probléma a fogammal, de most ez a barna dolog meglepett. Nem vér, nem sűrű...
2016. ápr. 26. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyeletet hívd fel. Nem értek annyira hozzá, de foghúzásnál átszakadhat a csont. Mivel neked csak ideget öltek, így nem tudom mi lehet?
2016. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az idegölő anyag (kék színű) nem lehet bent 2 napnál tovább. Tehát ha tegnap rakták be, holnap mindenképp ki kell szedni. Ha ez idő alatt erősödik az orrfolyás, magadnak is kiszedheted vagy menj vissza előbb a fogorvoshoz. Egyébként szerintem csak felfáztál ebben a hideg időben.
2016. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!