Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudom leválasztani a...

Hogyan tudom leválasztani a leköszörült fogaimra felhelyezett foghidat?

Figyelt kérdés
Úgy keltem fel, hogy a a foghidamról - ami 4 fogból áll - valahogy lejött a porcelán az egyik fogról. A fájdalom mentes javításhoz le kell valahogy vennem a fogaimról a hidat ami rá van téve.

2016. máj. 4. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
fogorvos
2016. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te sehogy nem tudod levenni, jó erős ragasztó tartja, le szokták vágni, vagy lefejteni a fogról, menj vissza a fogorvoshoz.
2016. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pethőné B.Judit válasza:
Már csak azért is menj vissza,mert ugyan nem tudom mikor tették fel a hidat,de a fogtechnikus elszúrta és ingyenesen kéne rendbe tenni.
2016. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta egy kissebb kanál segítségével letudtam venni a fém részt. Egy paszta segítségével pótolták azt a porcelánt részt de mostanra megint lepattant ugyan az. Most feszegetem újból. Viszont köszönöm a segítségeket de amit az első hozzászóló írt fárasztó míg a második kommentelőt meg cáfoltam a ragasztójával. Most ebben bízom. A Fogorvosom nem csinál semmit csak annyit, hogy erőltessem erőltessem. Hát ez egy igen durva esztétikai hiba. Aztmondta át kell, hogy vágja de akkor kezdődik minden előről. Ilyet.
2016. aug. 30. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:

És mivel fogos visszaragasztani úgy, hogy alatta ne rohadjon el a fogad?


Más: ha le tudtad szedni, akkor elég bénán csinálták meg a fogad...ezzel még lesz bajod, nem kevés..

2016. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!