Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört a fogam, a helyi...

Letört a fogam, a helyi fogorvos pedig nyár végére adott időpontot, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Iszonyúan fáj. Már a fájdalomcsillapító sem használ.

Mit tudok tenni?

Egyetemista vagyok, még sokszor kajára sincs pénzem, maszek szóba se jöhet.


Én már azon gondolkozok hogy fertőtlenítek egy fogót, beszedek egy marék fájdalomcsillapítót, és kihúzom a megmaradt fogat magamnak.


2016. máj. 6. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Pesten pl van éjszakai, hétvégi ügyelet. Kihúzzák ingyen. Addig próbálj meg fogkrémet rátenni a gyógyszer mellett.
2016. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bemennék az ügyeletre. Egy barátnőm hasonlóan járt, kicsit várnia kellett, egy délutánjába telt mire sorra került, de este már nyugodtan vacsorázhatott.
2016. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mórahalmon lakok :(


Ügyeleten foglalkoznak foggal?

2016. máj. 6. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
ha fáj, rendelési idő elején KÖTELES kihúzni vagy gyökérkezelni a problémás fogata körzeti fogorvos is. egyébként a hétvégi ügyeleten is kihúzzák ingyen. jobbulást kívánok!
2016. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ìgy van, akut fogfájás esetèn soron kìvül kell hogy fogadjon a dokid
2016. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedden délutános, akkor bemegyek, és mondom hogy én innen nem fogok elmenni amíg valamit nem csinálnak vele.
2016. máj. 6. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi időre a szívműtétet is bevállalják. Nagyon kamu ez az egész.
2016. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó biztos Pesten lakik...


Kérsz egy fényképet a fogamról esetleg?

2016. máj. 6. 23:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegeden biztosan van ügyelet (gondolom, egyetemre is oda jársz), ott helyben kihúzzák neked. Valóban kötelessége lenne a helyi fogorvosnak soron kívül ellátni az ilyen eseteket, de ezek után én inkább messzire elkerülném az illetőt. Nyár végére időpont?!
2016. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!