Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogorvosnál van az ember,...

Ha fogorvosnál van az ember, és hánynia kell, akkor hová hány? Abba a kis izébe kell, amibe a vizet is köpni szokták?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Ezt nem értem... A fogdokinál mi válthatná ki a hányást?

Ha meg beteg vagy, csak akkor menj oda, ha meggyógyultál!

2008. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogfúrás során sok embernek hányingere van, nekem is többek között. Néha már öklendeztem is, csak nem tudom, hogy ha tényleg hánynom kell, akkor oda hányhatok, vagy nem? Tehát nem betegség miatt akarok hányni...
2008. szept. 24. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A sok lehetőség közül ez tűnik a legjobbnak:))

Viccen kívül: sok embernek van hányingere a fogorvosnál, nem csak neked. Ennek oka az idegességtől az érzéstelenítőig sok minden lehet. Abba a kis porcelán pitlibe kell okádni, és hidd el, mindegyik fogorvos látott már ilyet.

2008. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal egy zacskót, és mondd meg a dokinak hogy miért van a kezedben. Szerintem ez a legnormálisabb, ha érzékenyebb vagy. Sokan már attól émelyegnek ha a szájukba nyúlnak, de ez nem rosszullét, inkább reflex, minél közelebb vannak a garathoz.
2008. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor fogászaton dolgoztam, tartottunk vesetálat. Ha valaki szólt, hogy hajlamos a hányingerre, akkor kezelés előtt a kezébe adtuk. Szerintem ez más rendelőben is van.
2008. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Egy a lényeg: inkább a dokit hányd le, mint saját magadat!
2008. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vesetál!

De egyébként, szted miért vannak köpenyben a dokik? XD

Én hánytam már le egészségügyi dolgozót 3-at. Egyik sem fogorvos.

2009. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!