Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másnak sem tanították meg a...

Másnak sem tanították meg a szülei hogyan kell fogat mosni?

Figyelt kérdés
Azóta persze nem ezt a példát követem és sokkal jobban odafigyelek. De amikor kisgyerek az ember nem lát mástól semmit, csak a szüleitől és kell jó sok idö mire rájön, hogy ez így nincs helyén. Ők csak akkor mostak fogat, amikor mentek valahova reggel és ezt adták át. Illetve úgy tanultunk, hogy fél percig kicsit sikáljuk aztán kész. Már felnőttként nagyon haragszom rájuk ezért, mert nem mindegy milyen állapotban van a fogad, gyerekként sem. Régen nem tudom, hogy ment ez.
2016. máj. 9. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, mert ők sem tudnak helyesen fogat mosni. Én is rosszul mostam nagyon sokáig, súlyos kárt talán nem okozott a dolog, de a ínyemen azért van nyoma a sok keresztben sikálásnak.
2016. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen kezdtem el fogat mosni,zsebpénzemből vettem fogkrémet,fogkefét.Addig otthon nem volt ilyesmi.Már általános iskolásként volt 5 tömött fogam,most van pár amit húzni kellene+3 törött is van,de félek fogorvosoktól. :/

Testvérem ugyanezt a kört futotta le,neki viszont 2-3 tömött foga van,többi ép.

2016. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!