Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te milyen csaladban nöttél...

Te milyen csaladban nöttél fel mire tanítottak milyen sürün mosakodj és válts ruhát, moss fogat? Milyen sürün csereltétek az ágynemüt? És ezeket a szokásokat mikor megházasodtál megtartottad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 02:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Van törzskönyvem. Meg fajtatiszta vagyok.
2013. jan. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Te mindig éjjel kezded a hülyeségedet? Tegnap te voltál a kéthetente fürdő orvos feleség a fürtös hajú gyerekkel, gondolom.
2013. jan. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
Ja-ja! Mar hianyoltam, hogy ma meg nem volt a furdos gyerek.
2013. jan. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
na menj zuhanyozni
2013. jan. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
Meg ő volt aki a természetes fanszőrzetet szereti.
2013. jan. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%

Pedig engem tényleg érdekelnének a válaszok.

De jól elvettétek a kedvem, hogy a saját válaszomat megírjam...

2013. jan. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, de tényleg érdekelnének a válaszok.
2013. jan. 22. 03:46
 8/39 anonim ***** válasza:
74%

Jó, akkor mégis válaszolok:

mosakodás: napi szinten (de nem vízpocsékolással és nem úgy, hogy 10 percnél tovább foglald el a fürdőszobát)


fogmosás: ritkán volt téma, alapvetően elvárás volt az esti fogmosás, de nem ellenőrizték sosem (és amit nem ellenőriznek az ugye nem is olyan fontos)


ágyneműmosás: fogalmam sincs, de évente max 3-4 alkalommal lehetett csere...sűrűbben nem hiszem.


Nagy általánosságban elmondható, hogy végtelenül képmutató és lusta szüleim voltak/vannak is persze...


Kifelé mintacsalád. Mintaotthon, mintagyerekek, de igazából soha nem törődtek semmivel, pláne nem a gyerekeikkel...



Felnőttként. Amíg egyedülálló voltam, addig nagyon ápolt és igényes voltam. A tisztálkodás minden terén. Amióta lestrapált anyuci vagyok, azóta bizony rosszabb a helyzet, mint gyermekkoromban (magammal szemben legalábbis), a gyerektől azért többet várok el és jobban odafigyelek rá.

2013. jan. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

Naponta fürdik az egész család, csak 1-1 nap lehet kivétel, amikor valami kifejezetten indokolja, de akkor is csak fél nap szokott lenni a tolódás. (egyik nap reggel fürdök, másik nap csak este) Nyáron akár reggel-este.


Zoknit, alsóneműt naponta cserélünk. Pólót 1-2 naponta, nadrágot 3-4-5 naponta.


Ágynemű csere általában kb. 3 hetente.


Ha megházasodok egyszer, biztos vagyok benne, hogy megtartom ezeket, sőt, a páromat is naponta kényszerítem fürdésre, holott ő azt vallja, hogy ha nem mozog és csak ülő munkát végez, akkor akár 2-3 naponta is elég neki fürdeni. Na, szerintem nem. :)


Remélem, segítettem. :)

2013. jan. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó vagyok -

Fogmosás: napi 2x ahogy kiskorom óta szoktam, ritkán előfordul, hogy este elalszom nélküle. Meg is van az ára, erre érdemes odafigyelni.

2013. jan. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!