Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső fogsorom kissé kijjebb...

ReBeka0509 kérdése:

A felső fogsorom kissé kijjebb van mint az alsó, érdemes lenne fogszabályzót felrakatni?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy kicsit kijjebb áll semmi más baja nincs, szóval nem görbe meg semmi,engem eléggé zavar de például a szüleim azt mondják hogy nem feltűnő és hogy felesleges lenne, meg félek is a fogszabályzótól. Mit kéne csinálnom??
2016. máj. 11. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, akkor igen, érdemes. :) Félni nem kell tőle, hamar megszokod. Viszont nem olcsó, de a részleteket a fogorvos úgyis elmondja, és elég utána döntenetek.
2016. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha zavar, akkor bizony kell a fogszabályozó.

nem tudom, hány éves vagy, de létezik csak éjszakai/otthoni használatra is eszköz. nekem olyan volt, igaz, gyerekként.

2016. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

14 éves vagyok és igazából attól félek a legjobban hogy nem fog jól állni,mert tényleg csak egy kicsit áll kijjebb ezen kívül tényleg nincs más baja, és mások azt mondják hogy nem látszik,de én eléggé feltűnőnek érzem.

2016. máj. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!