Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés, ha alapból...

Fogfehérítés, ha alapból sárgák a fogak?

Figyelt kérdés
Cigizni, kávézni csak néha szoktam, teázni többször. Mégis sárgák a fogaim, gondolom genetika... Otthoni, olcsó fogfehérítés szerintem így nem igazán jöhet szóba, de azért nem szeretnék százezreket se fizetni. Valakinek valamilyen tapasztalat ilyesmi problémával? Mi jött be, és mi nem?

2016. máj. 12. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A tea csúnyán színez. Fogkőleszedésen mikor voltál utoljára?

A polírozás után sokat segít, utána érdemes Parodontax whiteninget használni. Valamint elektromos fogkefére beruházni, nekem sokkal fehérebbek mióta azt használok, alaposabb. Ha pedig ezzel visszanyerted a természetes színt akkor lehet menni a klinikaira. Én is nemsokára megyek, 25ezer lesz.

2016. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is nemrégiben voltam, biztosan kezelés és technika függő, nekem 68 ezer volt. De a skálán az A1-es eredményem lett, azaz a legjobb :)
2016. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően sárgásabb színűek a fogaid, akkor semmilyen kezeléssel nem lesznek hófehérek.
2016. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!