Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogtömés...

Mennyibe kerül egy fogtömés Német országban?

Figyelt kérdés
ha már egy éve van német biztositasod de meg nem voltal ellenorzo vizsgálaton sem.. holnap szeretnék elmenni de valahol olvastam h csak 10eurot plussz az aok kartyat vigyem magammal mashol 80-100 euro koruli osszegeket lattam..

2016. máj. 16. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ingyenes volt. Ha van német biztosításod, akkor minden ingyenes.
2016. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez biztos? AOK-s biztósìtàsom van. Gyökér kezelni kell a fogamat. Most jelenleg Magyarorszàgon vagyok, de munkàm miatt vissza kellene mennem,csak fàj nagyon a fogam.
2016. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve letörött a fogam és teljesen elhalt. Otthon a fogorvosom megcsinálta. Ideget szedett ki, betömte meg minden. Kiköltöztem Németországba és elmentem az 1 éves ellenőrzésre és azt mondta, hogy szerinte a gyökere a fogamnak még mindig ott van. Röntgenezte kétszer is. Beletett gyógytömést és aztán 1 hét után azt kiszedte és rendesen betömte. Semmiért sem kellett fizetnem. Ez 6 hónapja volt. Lehet vannak olyan dolgok, amiért kell fizetni, de nekem ezekért nem kellett. Orvosnál csak akkor szoktam itt fizetni, ha én személyesen kérek valami kivizsgálást, ami nem kötelező. De semmi másért még eddig 2 év alatt nem fizettem. Egyik orvosnál sem.
2016. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!