Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Idegölő ideiglenes tömés...

Idegölő ideiglenes tömés meddig maradhat bennt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában 1 hét után kell visszamenni.
2016. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tozser Alex ***** válasza:

Nekem 2 honapig volt xd de ha vigyazol ra, masikboldalon eszel akkar 1evig is.

Mostis lyukas az a fog de nem faj mert nincs benne ideg

2016. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem mert nekem azt mondta az orvos, hogy ha sokaig benne marad akkor mivel idegolo ezert kihathat az agyamra is es onnan is kiolheti az idegeket, de nem akarok hozza vissza menni mert tobb dologgal sem vagyok megelegedve es most egy ido mig keresek egy masik fogorvost
2016. máj. 21. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ideiglenes tömést kaptál, vagyis nyilván azt is, de olyan anyagot tehetett a fogadba amitől elhal a pulpa. Ezt 24 órán belül el kell távolítani, utána mehet a gyökérkezelés.
2016. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen például a depulpin. Mikor helyezte be? Mindenképp menjél vissza, szedje ki, kezdje el a gyökérkezelést! Utána kereshetsz másik fogorvost!
2016. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!