Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyen fogsorhoz szerintetek...

Ilyen fogsorhoz szerintetek milyen fogszabályzóra lenne szükség, és körül-belül mennyi időre?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2016. máj. 21. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most szeretnek felrakatni fogszabályzót. En lágy erőkkel működőt szeretnék mert azt olvastam hogy az a legjobb. Ha nem gond hogy egy kicsivel drágább mint a hagyományos mechanika akkor szerintem te is ezt válaszd. Én külsőt rakatol fel alulra felülre és fémet, remélem ennek nem lesz semmi akadálya. Amúgy majdnem ugyanolyan eltérésű a fogsorunk, nekem is az első kettő mettszőfogak torlódtak egy kicsit alul meg az alsó 4 fogam. Annyira nem vészes a helyzet kb ugyan az mint nálad! Írj privit ha gondolod beszelélgessünk! Egyébként fiú vagy vagy lány?
2016. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Több lehetőség közül lehet választani a problémádra. Első ránézésre rögzített készülék lesz számodra a megfelelő. Ez lehet hagyományos, fém rögzített fogszabályozó, amely lágy erőkkel hat a fogaidra. Amennyiben szeretnél esztétikus megoldást, akkor választhatod a szintén lágy erőkkel működő, zafírkristályos rögzített fogszabályozót, amely szintén lágy erőkkel rendezi fogsorod. Szinte észrevehetetlen megoldást kínál ez utóbbi. Érdemes felkeresned egy fogszabályozó szakorvost, aki a foglenyomatod alapján konkrét kezelési tervet készít. Amennyiben úgy ítéli meg, lehet hogy fogszabályozó sínekkel is helyre lehet hozni a fogsorod, amelyek eltávolíthatóak - például étkezésnél-, és teljesen átlátszóak. Remélem tudtam segíteni! :)
2016. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!