Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fontos! Nem rég muszáj volt...

Fontos! Nem rég muszáj volt kihúznom egy nagyon elszuvasodott fogamat otthon és egy fura dolog (mintha az ínyem a törött részen elkezdett volna nőni) ottmaradt. Valakinek volt már ilyen ismeri ezt hogy mi?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ilyet még nem hallottam, hogy valaki maga húzza ki a fogát. Nyilván szakszerűtlenül végezted és beletört. Egyáltalán hogy lehetett azt fájdalomcsillapítás nélkül?Úgyhogy a fogorvosnál tett látogatást nem úszod meg, ki kell bányászniuk a maradékot.
2016. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Törött rész?

Szóval beletörted? Akkor azonnal uccu a dokihoz, mielőtt tokosodik, begyullad, begennyesedik, az arcod a négyszeresére duzzad és lefosod a bokád a fájdalomtól. Amit betörtél, el fog halni, így veszett fejsze, előbb-utóbb orvoshoz kerülsz.

2016. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem törtem bele, rendesen kihúztam...:) 100%

Hanem a már törött fogam helyén maradt ilyen furcsa íny szerű dolog ami véres :) fájni nem fáj ...

2016. máj. 21. 18:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem még lehet hogy tejfog volt... (14 éves vagyok)
2016. máj. 21. 18:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom röviden megfogalmazni újra: Egy törött fogam ami nagyon szuvas is volt elkezdett mozogni szerintem tejfog volt (14 vagyok és azt mondták hogy még ilyenkor lehet tejfog) és kihúztam vérzett aztán elállt..És valószínű mivel rég törött és szuvas !volt! hogy az íny nőtt be a közepébe..
2016. máj. 21. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja mi baja van, így neten keresztül. Menj el fogászatra, ott megnézi a doki mi a baj.
2016. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ilyet soha, de soha NE csinálj többet!! Nem játék, komoly, akár életveszélyes problémákat is okozhat, ha magad ,,operálgatod" otthol! Nem is értem, a szüleid ezt hogyan engedhették, ha tudtak egyáltalán róla... Azért vannak az orvosok, hogy segítsenek, és ha ezeket a beavatkozásokat bárki otthol elvégezhetné magának, hidd el, nem ,,pocsékolnák" az idejüket az egyetem elvégzésével... Én sem szeretek orvoshoz menni, meg nyilván senki sem, de ez evidens, hogy felelőtlen dolog volt, amit műveltél.... Ne sértésnek vedd, mert nem annak szántam, csak szeretném, ha nem tennéd ki magad feleslegesen ilyen tortúráknak...
2016. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!