Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valami gyógyszer vagy...

Van valami gyógyszer vagy valamilyen trükk féle a fogak megfehéresitéséhez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem, ha egy jó fogkrémet+fogkefét használsz, akkor már attólis kitud fehéredni. énis sensodyne "total care"-t (ha jóltom) használok, de van "whitening" sztm vegyél olyat, meg vmi márkásabb fogkefét. és dőrzsöld jó erősen, körkörösen :D
2010. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hibajavító-festék :)
2010. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2010. ápr. 11. 12:32
 4/7 anonim válasza:
DM-ben egy "white kiss" nevű aprócska fogfehérítő. Azt hiszem 2500 Ft. Ha akarsz, ennél vehetsz jóval komolyabbat meg drágábbat - én ezt vettem, és teljességgel szép. Rá kell kenni, hatni hagyni (persze fogmosás után), aztán letörölni, kiöblíteni a szájat és kiköpni a maradékot. Szépséges =)
2010. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jaj, amúgy ne lepődj meg, olyan mint egy szájfény, és annyira picike az árához képest, de nekem megérte =)

utolsó vtam

2010. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
halkapszulát harapj szét,és 30 percig hagyd a szádba
2010. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nem szeretnéd meggyengíteni a fogzománcod, akkor ne házi praktikákban gondolkodj, hanem fogászati kezelésben, de mivel a fogadnak eleve van színe, nem teljesen hófehér, ezért a meglévőnél csak néhány árnyalattal lesz fehérebb a fogad....


de én a helyedben inkább elmennék fogdokihoz és FOGKŐELTÁVOLÍTÁST kérnék, amit az állami fogorvos bácsi/néni ingyen elvégez ;)

2010. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!