Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzáshoz mennyi szuri...

Foghúzáshoz mennyi szuri kell, szükségeltetik?

Figyelt kérdés
Bal oldali alsó 5.-ös fog kihúzásához háromszor kaptam szurit. Jó hátra egy nagyott hátra, majd negyedóra múlva egy közepes fecskedővel szintén hátra. Majd szadista módon a fog alatt elkezdtte szurkálni az inyem,hogy érzem-e, MINDENT ÉREZTEM..ott egyáltalán nem volt elérzéstelenítve, de a nyelvem teljesen. Majd jó mélyen függőlegesen , túrjek,tűrjek felkiálltással lefelé szúrt. ÁÁÁ, akkor ezt kellett volna, kiáltott fel! két másodperc alatt kint volt a fog. Fontos volt azt akét hatalmasat hátra beadni,ha ez az egy is elég volt? Előtte órákig ecsetelte,hogy maszeknál ez 20 ezer forintba is kerülhet...stb. Fogorvostól szeretnék választ, mert azóta nem érzem a nyelvemmel az ízeket. Ugyanúgy, mint a jobb oldali húzás után. Az érdekelne,hogy direkt lehet-e úgy szúrni,hogy tőlem ezt a lehetőséget elvegye és életem végéig ne érezzem,hogy mit eszek. Arra gondolok hogy direkt kitolásból? Ugy sem tudok hova fordulni, és igy kell nekem , miért megyek állami rendelőbe, miért nem adtam a zsebébe?

2016. máj. 26. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, azota javult a helyzet?
2022. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!