Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek a fogszabályzótól nem...

Nektek a fogszabályzótól nem torzult el az arcotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mélyharapásom is van, fogszabályzó is kell, nektek nem torzult el az arcotok ezektől? Teljesen máshogy nézek ki vele, eleve, hogy mivel mélyharapásom van, ugye jobban összezártam a fogaimat, most meg nem tudom annyira és az állam lejjebb van. Ha leveszik a fogszabályzót, akkor meg elvileg így marad, mert ugye a mélyharapást korrigálták, amitól nagyonb lesz az arcom(mivel az állam lentebb lesz) de így meg tök hülyén fogok kinézni. Lehet ezzel valamit kezdeni? A doki azt mondta, hogy a fogaim rendesen állnak az a lényeg, de az arcom közben eldeformálódott.
2016. máj. 28. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogszabályzóm, utáltam. A fontosabb viszont, hogy rajtam nem segített igazán. Ismerek olyanokat, akinek szép eredmény lett, de az én fogaim másképp működnek, visszaállt az alsó fogsorom rendetlen állapotba idővel, a harapásom változatlan maradt, ráadásul a fogzománcom tönkrement.
2016. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Először is ne aggódj. Nem egy mélyharapásos embert ismerek, és mindnek szépen beálltak a fogai,megszépült az arca.


Egyenlőre ilyennek látod magad, de a fogászati kezelés végeztével (és miután a fogaid szépen sorba álltak) már nem lesz ilyen furcsa/nem fogod ilyen furcsának látni az arcod.


Türelem és kitartás!

Üdv: Egy fogszabis

2016. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!