Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Úgy vettem észre, hogy az...

Úgy vettem észre, hogy az utóbbi években kissé elszíneződött a fogsorom, ez normális? Miért nem olyan fehér, mint régebben?

Figyelt kérdés

Nem durván, nem is foltos, de nem olyan fehér, mint korábban.


Nem dohányzom. Nem kávézom.


Gyógynövényteákat szoktam inni (az is színezhet, bár nem szoktam öblögetni :-)).


Sok zöldséget fogyasztok, ez is lehet az ok?


És még kérdés, hogy javasoltok-e valami nem drasztikus módszert fogaim szép fehérségének visszaállítására?



2016. máj. 29. 08:33
 1/2 anonim válasza:

Idővel a fogak elszineződnek,szóval ha úgy vesszük normális dolog.

Természetesen rendszeres fogmosással lassítható a folyamat. A szódabikarbónát felejtsd el(remélem eszedbe sem jutott 😃) ha csak nem akarod teljesen tönkretenni a zománcot.

Amit én ajánlani tudok az az elmex fogkrém, és egy jó szájvíz reggel este. Lassítja a lepedék kepződést és pl a tea által okozott elszineződést is visszaszorítja. :)

Remélem tudtam segíteni!

2016. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon köszi! :-)
2016. jún. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!