Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a teendő ilyenkor? (Többi...

Mi a teendő ilyenkor? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék tanácsokat kérni,hogy mit csináljak a fogammal.Történet: Kb 3 éve a jobb alsó "szemfogam"(remélem így hívják) alatt elkezdett fájni,de baszottul. Elmentem a fogorvosomhoz,megkocogtatta,minden szir-szart csinált vele és mondtam hogy nem érzek semmit. Mondta hogy valószínű elhalt,meg is röntgenezte,amin volt a fog alatt egy fehér folt. Azt mondta lehet ciszta,de ő se tudja.Kifúrta,gyökérkezelte, kb egy évig minden héten!! És minden alkalom után betömte. Péntekenként jártam,szombat reggelre bedagadt a fél állam,úgy éreztem fel akar robbanni az egész ínyem és mindig mentünk a városba a sűrgősségi fogorvoshoz ahol kifúrták újra. Én ezt meguntam,azóta nem járok már semmilyen fogorvoshoz,a fogam így azóta ki van fúrva és nem fáj. Tudom,butaság így lenni de meguntam hogy akármilyen fogorvoshoz megyek,mindenhol kb jobban értek hozzá. Viszont most fogszabályzót szeretnék,és amíg az lyukas,nem fogja feltenni. De félek ha betömi akkor minden kezdődik előlről. Valaki mondja el mi az istent csináljak,nagyon kéne már az a fogszabályzó:/. 18/L

2016. máj. 31. 22:39
 1/4 anonim válasza:
Szia. Nem tudom merre laksz de a legegyszerűbb es leggyorsabb megoldas a szajsebeszet. Itt csinalnak ujra röntgent es megmondják mi legyen. Fogszabalyizni ugyse lehet lyukas foggal. Ha betomik valoszinu megint fajni fog. En kihuzatnam. Pótolni lehet kesobb. Szoval Ennyit kellene csinalni. Nem kell tulbonyolitani. Sajnos ezt nem tudod megúszni. Tapasztalat. Ha Ennyire macerás volt akkor azzal nem tudnak mit kezdeni de egy szájsebész tapasztalt. A fogorvosodat valtsd le mert egybol oda kellett volna küldenie nem pedig egy éven keresztül nyuzni foleg egy olyan megjegyzés utan hogy o se tudja m az. Majd irj mi lett a vege
2016. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szájsebészeten majd megmondják,mi az, egyébként lehet,el is múlt,ha genny, akkor amíg tisztul nem is szokták lezárni,ez fura,hogy a dokid mindig betömte. Ha ciszta kiszedik, be lehet tömni,ha felszívódott már,akkor is be lehet tömni,kész haszon, fogszabályozód is lehet, meg nem esik ki a fogad magától! Keress másik dokit, aki beutal szajsebéeszetre
2016. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szájsebészetre
2016. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Megfogadom! Aztán majd ide írom mi lett,ha valakinek hasonló dolog volt az megoszthatja:)
2016. jún. 3. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!