Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lányok ti mit gondoltok egy...

Lányok ti mit gondoltok egy fogszabályzós fiúrol?

Figyelt kérdés
Nemsoká állandó fogszabályzóm lesz és szeretnék közben csajozni is ti mit szoltok hozzá és mit gondoltok egy ilyen srácról?

2016. jún. 3. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az jutna eszembe, hogy hogy lehet vele biztonságosan csókolózni (mármint ha különben bejön a srác). :D De ha úgy érted, hátrány nem lenne nálam, amikor a barátomat megismertem, ő épp félúton volt egy fogimplantációban, ahol hiányzott a foga, és egy kicsit úgy nézett ki, mint valami faramuci Drakula. :)
2016. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi negativ gondolat nincs ezzel szemben. Valaki szamara a fogszabalyzo meg mindig divat es sokan meg mindig hordjak szimplan divatbol. Ne parazz emiatt. Akinek a fogszabalyzod gondot jelent arra ne is pazarold az idodet.
2016. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs vele legalább teszel érte hogy szépek legyenek a fogaid:))
2016. jún. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy milyen jó, hogy tesz érte, hogy szép legyen a mosolya. Nekem is volt fogszabályzóm 14-16 éves koromig.

18L

2016. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Emiatt szerintem egyáltalán ne aggódj. A lényeg az, hogy teszel a szép mosolyért és 1-2 év múlva tökéletes lesz a mosolyod :-)

(egy 20 éves, szintén fogszabályzós lány)

2016. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik :)

17/l

2016. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!