Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha egy viszonylag szép lányt...

Ha egy viszonylag szép lányt meglátok fiuk vékony széparcu szőkés és kiderül hogy fogszabályzos mit gondoltok rola? Ez nagyon nagy hátrány? vagy ha felrakat egy hasonlo kinézetü ismerösötök mit gondoltok rola? 14/L

Figyelt kérdés
kérlek segitsetek nemtudom hogy rakasak e hogy mit fognak gondolni... annyira nem csunyák a fogaim csak hézagosak.:(:S
2010. nov. 21. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
azt gondolom róla, h törődik azzal hogy néz ki. nem hátrány
2010. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én inkább hallanám egy évben egyszer hogy valamilyen hülyetaplósrác beszóljon, minthogy 30 éves koromra egy sültkrumpli beférjen a fogaim közé. Am meg nemgáz.
2010. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) félek hogy a mostani fiu ismeröseim elfordulnának tölem a fogszabim miatt:(
2010. nov. 21. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak elfordulni a fogszabályzód miatt. :] Ma már olyanokat raknak fel, hogy szinte észre sem lehet venni..
2010. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nekem sima vas fogszabályzom lenne ..S:D
2010. nov. 21. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:
nyugi nem fognak beszólni:) én nem vagyok valami "menő" és én is féltem hogy be fognak szólogatni de senki sem szólt be. sőt legtöbben dicsérik hogy milyen jól áll a fogszabályzó:D és ez komoly!:D 21. században élünk, ha csak nem bunkó paraszt seggekkel vagy körülvéve, szerintem mindenkibe szorul annyi intelligencia hogy nem szól be neked ;)
2010. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sima fém fogszabályzóm volt, voltak persze a 3 év alatt akik beszóltak, de amúgy népszerű voltam a fiúk körében, szerintem semmiféle hátrányom nem származott belőle. És most örülök mert szépek a fogaim, míg sok korombelinek...nagyon csúnya,csálé, hézagos,stb. És felnőtt korban már nehezebb a fogszabályozás, meg most még anyukádék kifizetik, később már neked kéne. Munkavállaláshoz se éppen ideális szerintem.
2010. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vannak országok ahol ez a természetes. Nálunk meg a fogatlanság.
2010. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a fogszabályzó olyan mint a fogmosás.
2010. dec. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!