Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érzéstelenítovel (zsibbasztova...

Érzéstelenítovel (zsibbasztoval) faj a bolcsesseg fog kioperállása?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a mutet utann fokozatosan erosodik a fajas az erestelenitonelmulasaval, de erezheto mutetkozben a fajdalom ?

2016. jún. 6. 04:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj a saját tapasztalataim alapján. Sőt az érzéstelenítő elmúlása után sem volt még rá példa, hogy fájt volna. Ha mégis fájna nyugodtan bevehetsz egy cataflamot, vagy jegelheted az arcod.
2016. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó szakembernél műtét közben semmit nem érzel. A bölcsességfogaimmal ugyan szerencsém volt, kint van mint baj nélkül, de mással tapasztaltam az SZTK-magánorvos különbséget. Az SZTK-s orvos beadott valamit húzás előtt, kiküldött, vártam egy csomót, mire bementem már majdnem el is múlt a hatása, de máskor amikor nem kellett annyit várnom is éreztem közben a dolgokat. Magánorvos olyat küldött belém, hogy még utána pár órával is bizonytalanul fújtam orrot :)


Utána meg igen, fáj. Van barátnőm ,aki napokig, hetekig nem tudott rágni.

2016. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Magan orvos fogja csinallni, de meg eggy rossz szot nem

Mondtak ra a paciensek

2016. jún. 6. 16:01
 4/12 nm13 válasza:
Nekem 3 fogamat (kettő bölcsességfogat és egy gyulladt fogat) műtöttek ki. 2 különböző szájsebész csinálta, de egyiket sem éreztem, jól elérzéstelenítenek. Nekem dagadás és fájdalom sem volt egyik után sem. Pedig csak negatív tapasztalatokat hallottam előtte ismerősöktől, és teljesen be voltam pánikolva. Szóval ne izgulj, a szájsebészek ügyesek, nem fogsz semmit érezni :)
2016. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon simán kijött, és nem is fájt miután kijött belőle az érzéstelenítés. SZTK-ban húzták ki. Közben inkább csak kellemetlen, meg egyéni hogy mennyi idő amíg kijön. Nekem egy perc volt kb az egész. Persze lehetnek komplikációk, de legyél inkább optimista :).
2016. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A műtét nem fáj, és ha nincs begyulladva a fog akkor dagadni sem valószínű hogy fog. Viszont vérezni sokáig szokott utána, és a műtéti heg iszonyú lassan gyógyul. Nekem 3 hónapba telt, mire teljesen eltűnt a lyuk a helyén.
2016. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A ball alsó bölcsesség fogamat kioperálták tegnap. 30 perc alatt szepen kiszedte, aznap bevolt utanna kicsit dagadva és belső lázamvolt, de amúgy semmi extra. Ma már szinte semmi az egéssz.
2016. jún. 9. 20:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, bár tuti elmondta az orvos, hogy szívószállal ne igyál, kb. egy hétig ne egyél tejeset a biztonság kedvéért, és ne öblögess erősen. Majd az a rész lesz szar, amikor már kezd begyógyulni, de egy hatalmas kráter lesz ott, és mindig belemegy az ételmaradék. Azt majd öblögesd ki. Nekem kb 3 hónap alatt jött rendbe teljesen.
2016. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6 nap telt el és már teljesen jól vagyok, holnap megyek kiszedetni az öltéseket
2016. jún. 14. 12:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyet vettek ki?
2016. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!