Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma vették le a fogszabályzóm....

Ma vették le a fogszabályzóm. Megmostam a fogam nagyon óvatosan, de az ínyem elkezdett vérezni. Van okom félni?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve volt rajtam, és nagyon örülök hogy leszedték végre, csak mégis olyan érzés mintha mozognának, pedig nem mozognak. Néha kicsit fájnak a metszőfogaim. Olvastam, hogy sokan kaptak estére átmenetileg a levétel után kivehetős fogszabályozót, de én nem kaptam, csak arra az esetre, ha mozog. Nagyon félek, hogy esetleg a fogaim nem rögzültek eléggé (pedig fokozatosan vették le) vagy az ínyemmel van a gondd.

Az is lehet, hogy csak a fémek hiányát értem a számban:D

Tapasztalt emberek válaszaira vagyok leginkább kíváncsi.

:))



2016. jún. 6. 23:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy csak a fémek hiányát érzem*
2016. jún. 6. 23:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi okod aggódni! Nekem amikor levették, végig vérzett az inyem, majd még pár napig fogmosáskor. Az is teljesen normális, ha úgy érzed, mozognak a fogaid. Estére mindenképp használd a kivehetőset, nekem az első egy hónapban akkor kellett, amikor csak tudtam. Viszont fájni fog a kivehetőstől is egy darabig, ne ijedj meg.
2016. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne ihedj meg a verzestol, se attol hogy mozog. Ez termeszetes, hisz a rogzitest levettek. En ajanlom hogy szerezz be ejszakait is mert kinnyen lehet hogy elmozdul a fogad. (Nekem az elso fogaim kicsit kiljebb ferdult, nem allnak egyenes fuggolegbe es itt a fogszabalyzom nem volt jo. Orvosom nem vette eszre hogy picit masfele kezd el mozogni). Nekem meg a mai napig faj ha beleharalok az elso fogaimmal vmi kemenybe szal emiatt se lepodj meg.
2016. jún. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Ma mentünk vissza a rendelőbe éjszakai fogszabályozót csináltatni. Péntekre meg is lesz.

2016. jún. 7. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!