Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindenkinél így van ez, vagy...

Mindenkinél így van ez, vagy érdemes lenne megemlíteni a doktornak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy lassan 2 és fél éve vagyok fogszabályzós. Végre eljött a nagy nap, majdnem egy hét múlva leveszik. Csak van egy problémám. Az orvos azt mondja, hogy minden tökéletes, meg minden rendben van, én azonban nem így érzem: van egy kis rés a fogaim között, ami szerintem nem fog kevesebb mint egy hét alatt rendbejönni. Szerintetek szóljak neki, vagy hagyjam hogy végezze a dolgát? De ha nem szólok és ő leveszi, akkor utána még van esély arra, hogy valamilyen módon ezt tudja korrigálni?

Nagyon nagyon hálás lennék a válaszokért ugyanis eléggé izgatom magam emiatt.

18/L



2016. jún. 9. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a legegyszerűbb ha megemlíted neki. :) Ha nincs semmi akkor mondani fogja, ha mégis akkor pedig nem kell azon agyalnod hogy eltűnik e a rés egy hét alatt vagy sem. Remélem ezzel tudtam segíteni. ^^ Ne izgulj. :)
2016. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam a fogaidat, hogy mekkora résről van is szó, de azt tartják a legjobb fogazatnak, amikor rés van a fogak között. Ha téged aggaszt, nyugodtan szólhatsz a fogászodnak is, hogy ez nem e baj? Utólag így nem kell, lelkifurdalásod legyen, hogy szólhattál volna, de nem mertél. Tedd meg. Most is, és bármikor, ha aggaszt valami dolog.
2016. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolso, a leheto legrosszabb, ha res van a fogak kozt. Ilyenkor egy-egy fog viseli a terhelest ragas kozben, nem az egesz fogazat.

Szolj az orvosodnak es ne is enedd, hog! levegye?

2016. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem keveset fizettél érte, tök jogos, hogy szólj, ha valami nem tetszik. Ez is egy szolgáltatás, és ahogy nekem is megmondja a fodrászom, hogy "nem, nem kéne tovább vágni ezt a frufrut" úgy a fogorvos is lehet megmagyarázza, miért gondolja ezt tökéletesnek.

Az enyéim között is van egy icipici rés, de nem zavart sose, a fogszabit volt, hogy emiatt direkt tovább hagyták fent, de az a makacs fog csak nem ment odébb :)

2016. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!