Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban érdemes megemlít...

Önéletrajzban érdemes megemlíteni az ECDL bizonyítványt vagy kinevetnek vele a programnyelvek mellett?

Figyelt kérdés
Manapság már minden 12-14 éves tudja használni az officet. Mit gondoltok erről?
2015. jan. 19. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is vicc. Ha nem feltétel a munkaadónál, akkor nem kell feltétlen felhozni.
2015. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én nem említeném meg, főleg ha szakirányú végzettséged van.
2015. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szakmával szeretnél foglalkozni, szerintem hanyagold az ECDL említését, mert teljesen irreleváns, és az lesz az olvasó benyomása, hogy nem tudtad mivel kitölteni a helyet, illetve próbálod mindenfélével "feljebb pumpálni magad".


Emellett az ECDL önmagában sem egy túl életszerű dolog: Voltaképp egy olyan ismeretről kapsz bizonyítványt, ami 1-2 éven belül technikailag elavul (gy.k. kiadják az új Office csomagot, ami mindig egy picit máshogyan működik), ráadásul - ahogyan említetted is - egy 12-14 éves is képes az Office alapvető használatára, papírtól függetlenül.


Inkább amondó vagyok, hogy ha olyan állást pályázol meg, ahol előnyként, vagy előfeltételként jelölik meg, ott külön jelezd, hogy rendelkezel ilyen képesítéssel.


Inkább sorolj fel (ha szükséges, előtte tanulmányozz) toolokat, frameworköket, technológiákat, amelyekkel kapcsolatban számonkérhető tudással rendelkezel.

2015. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%
Én 14 vagyok és simán megcsináltam a hét modulost, nem tanultam rá egy árva szót se, szóval nem olyan nagy dolog amit egy önéletrajzban meg kéne említeni. Főleg hogy olyan kérdések voltak néhol amiken szabályosan röhögtem, pl "Mire jó a tűzfal?" egyik válaszlehetőség: "Ez biztosítja, hogy a számítógép ne gyulladjon ki."
2015. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pl "Mire jó a tűzfal?" egyik válaszlehetőség: "Ez biztosítja, hogy a számítógép ne gyulladjon ki."


Ezen szakadtam :D Kurvva nagy volt:D

2015. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!