Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye nem fognak kiesni a...

Ugye nem fognak kiesni a fogaim? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Sajnos hajlamos vagyok a fogkőre.Hiába mosom,mindig kialakul.Az alsó metszőfogaimnál elég sok a fogkő,voltam már fogorvosnál,leszedte,de sajnos egy kicsit elsorvadt az ínyem,lett egy pici lyuk.Most megint fogköves,de már be van gyulladva,fáj is,a lyuk nagyobb lett,és úgy érzem,minta lazábbak lennének a fogaim!Mintha a nyelvemmel ki tudnám tolni őket!Nagyon félek!Leghamarabb szombaton tudok fogorvoshoz menni,mert ezen kívül cs szerdán van,délelőtt,akkor viszont suli van,és nem szeretnék hiányozni.Mit csináljak?Nagyon félek hogy ki fognak esni a fogaim!!!!
2010. ápr. 12. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ne izgulj, szombaton kérdezz rá, addig tuti nem fognak kihullani a fogaid. Amúgy minimálisan mindenkinek mozognak a fogai, lehet, hogy csak bebeszéled magadnak, hogy nagyon mozognak. Fogkőre meg valaki hajlamosabb az átlagnál, ált. félévente kell leszedetni.
2010. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jaj köszönöm h írtál!

csak nagyon félek hogy kiesnek,agyon hiú vagyok!

nem akarok szombatig várni,inkább megyek szerdán.addig is mit ajánlasz?kamillás öblögetés szted jó lenne?

2010. ápr. 12. 15:48
 3/3 anonim válasza:

a kamillàs öblögetéssel kàrt nem csinàlsz..

szerintem ne egyél keményet ..kétszersült,tepertö

én ezeket kerülném..ennyit tehetsz..talàn egyél több kàlciumot(tejtermékek) azok erössitik a fogakat

2010. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!