Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki volt már Dr. Győrfi...

Valaki volt már Dr. Győrfi Adrienne rendelőjében altatásos fogászaton?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményekre.

2016. jún. 17. 14:28
 1/5 anonim válasza:
100%
A pénzre hajt. Azt is felszámolja neked, ha csak beteszed a lábad a rendelőjébe! Arrogáns, pénzhajhász.
2017. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem 5 perc alatt kidobott a rendelojebol konzultacio cimszo alatt, kb. 30 mp-ig nezett bele a szamba es adott egy 150 ezres arajanlatot. Nem megnezte a fogaim allapotat, hanem tolem kerdezte, hogy mit akarok megcsinaltatni, szoval ugy menj oda, hogy mar tudod, hogy mi bajod es mit akarsz. :D Ez kerult 6000 Ft-omba.
2017. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és az árai fenn vannak a honlapján, tehát teljesen felesleges volt odamennem és kifizetni 6000 Ft-ot, mert magamtól is ki bírtam volna számolni, tényleges vizsgálat és állapotfelmérés nem történt. Nem is értem ilyen bánásmód után ki megy vissza hozzá. Vagy lehet azokkal máshogy bánik, akik ránézésre gazdagok.
2017. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kata197701 válasza:

Az elmúlt 4 hónap tapasztalatait szeretném megosztani! 46 éves vagyok és mint a velem egykorúaknak álltalánosságban nincsenek túl jó tapasztalataim gyermekkori emlékeim a fogászatról . Hosszú keresgetés után és alapos utánna olvasás után választottam Dr. Győrfi Adrienn fogorvost!

Évek óta küszködtem egy fogammal aminek már csak a gyökere volt meg. Az első konzultáció után ahová vittem magammal egy panoráma röntgent és egy periapikális státuszt ( amit a Dr. Nő kért) hamar kiderült , hogy nem az a legnagyobb baj a számba amit Én gondoltam!

Amelett , hogy a felső bal 1 fogam felett volt egy nagy ciszta és olyan visszafordíthatatlan rombolást végzett , hogy ki kelett húzni az első fogamat ami elkerülhetetlen volt( ezt egy másik orvos is megerősítette )számtalan fogproblémával kelett szembenéznünk Dr. Nővel.

Mivel rettegtem szó szerint altatásban kértem az első beavatkozást is amikor a gyökeret eltávolította a Dr. Nő a számból !

Sok helyen olvastam , hogy elő fordul a műtét után arc duzzanat stb … stb…..

Szeretném megjegyezni, hogy az altatás előtti inyekció beadásakor ért az első pozitív tapasztalat! Rettegtem vártam valami nagyon rosszat és nem jött ! Nem fájt ! A Dr Nőtől odafigyelést , türelmet , empátiát , kedvességet kaptam!

Az altató orvos is kedves volt! És az asszisztens is egy földre szállt angyal!

És az első műtétem után pozitív élményekkel tértem vissza varratszedésre !

Semmi duzzanat !

Semmi fájdalom !Mintha nem is történt volna a számban semmi!Azóta voltam egyszer altatásban fogtömésen és a ciszta is és az első fogam is ki lett húzva épp fogklipszre várok!

Minden műtét alatt ugyan azt a profizmust , szakértelmet kaptam pedig Én tényleg “ hisztis “ beteg vagyok és remegő állkapocsal ülök be a székbe , de emiatt sosem volt negatív tapasztalatom !3 altatásos beavatkozáson vagyok túl es akkora bizalom alakult ki a Dr. Nővel és a csapatával szemben, hogy legközelebb már altatás nélkül fogom a fogaimat betömetni! ( ez számomra nagy dolog!)

Ár érték arányban megéri !Budapesti viszonylatban ha az ember alaposan utánna jár nem kiemelkedően drága , de az elvégzett munka minősége ( legalábbis az én számban ) tökéletes !

Lassan az út felénél járunk és a saját hanyagságom következménye az , hogy most ennyit kell járjak fogorvoshoz!

De ha újra kezdeném ezzel a problémás fogakkal amit magamnak okoztam ugyanúgy a Fehérgyöngy fogászatot választanám.

Ezalatt a 4 hónap alatt a Dr. Nő a szakértelmével új értelmet adott és új gondolatokat ültetett az agyamba a fogászatra járással kapcsolatban!

Egész életemben hálás leszek nekik! Igaz még az út fele hátra van , de már nem remegő állkapoccsal várom az első inyekciót a foginnyembe.

Köszönöm nagyon hálás vagyok!

2023. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kobayasi válasza:
megkéri a kezelés árát és érdekes stílusa ,de nagyon profi és fájdalommentes a kezelés.
2023. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!