Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kis fekete pontokkal tud...

Kis fekete pontokkal tud valamit csinálni a fogorvos?

Figyelt kérdés
Szinte az összes hátsó fogamon vannak ilyen kis fekete pontok vagy vonalak, ezekkel szoktak valamit csinálni a fogorvosok?? Tudom, hogy felelőtlen voltam, de mit tudok én csinálni hogy ne legyen rosszabb? Van rá esély, hogy ezek az életem nagy részében már nem romlanak tovább?

2016. jún. 24. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A lyukakat általában betömi a fogorvos.
2016. jún. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 elwera ***** válasza:
Előfordul hogy még túl kicsi ahhoz, hogy nem csinál vele semmit, de az is lehet hogy betömi. Azt ő tudja. Megmutatod neki és akkor kiderül. Az hogy egy pont van, attól még te nem láthatod hogy az mennyire mély, de ő látja.
2016. jún. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy lyukak, lyukkezdemények, inkább elszíneződések, sokszor előfordul.
2016. jún. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta is, hogy elég mélyek a barázdáim (vagy mi), de nekem laikusnak olyan feketének tűnnek. :(
2016. jún. 24. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert fekete is, csak nem lyuk. Nekem is vannak, mondta az orvos, hogy nem károsak.
2016. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azok ilyen behúzódások. Nekem is volt 2, sokáig nem csináltak vele semmit, aztán amikor elmentem barázdazárat csináltatni, lecsiszolták onnan és úgy tették oda a barázdazárat.
2016. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mákos bejgli után moss fogat! Sok problémát megoldhat...
2016. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam nála, azt mondta, hogy még kell majd tömni, szóval valamelyik mégiscsak lyuk lesz.
2016. jún. 30. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!