Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek fogorvoshoz,...

Holnap megyek fogorvoshoz, tegnap derült ki hogy babát várok semmilyen fájdalomcsillapitot nem akarok bevenni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
nem akarok gyogyszert bevenni,de iszonyuan fáj a fogam,de csak holnap délután tudok orvoshoz menni...mit csináljak hogy enyhüljön valamelyest???
2010. máj. 31. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap írtam, az egyik kérdezőnek, hogy a minap ajánlotta egy idős néni a fogorvosi rendelőbe, hogy fájós fogra szegfűszeget kell rágcsálni. Azt mondja neki mindig bejön. Meg szokták a pálinka öblögetést mondani.

Jobbulást kívánok, és Boldog Babavárást!

2010. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a jókivánságot és a tippet most rögtön kiprobálom,gondolom ártani nem árt:)
2010. máj. 31. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyukám pálinkába mártott fültisztítót használt, ezt már én is próbáltam, elég jó (persze nem annyira, mint az algoflex...). Az ínyt kell vele ecsetelni. Ennyi alkoholtól a babának se lesz baja.
2010. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most rágcsálom a szegfüszeget iszonyu:(köszi a pálinkás tippet én is tudom csak nincs itthon,de kiváncsi vagyok a szegfüszeg beválik-e?!
2010. máj. 31. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy dokit, az meg tudja mondani, hogy baba mellett milyen fájdalomcsillapítót vehetsz be. Vagy esetleg az ügyeletes gyógyszertárban is.
2010. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is hogy vagy? Jobb már? Voltál fogorvosnál? Én ajánlottam a szegfűszeget. Bevált? Én még sosem próbáltam, de ha egyszer fájni fog a fogam, biztos kipróbálom, mert nem szeretek gyógyszereket szedni, csak ha muszáj. Főleg ha azt mondod ért is valamit.

Megírnád, hogy segített e valamelyest?

2010. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia!utolsó válaszadonak,sajna a szegfüszeg nem vált be,de utána olvastam neten és állitolag azt lyukas fogra ajánlják.köszönöm az érdeklödést mostmár jol voltam dokinál gyökérkezelni kellett...mostmár sokkal jobb:)
2010. jún. 1. 16:44
 8/8 A kérdező kommentje:
ja még annyit ha valakinek elkezd fájni ne várjon én is itt szurtam el,este csak ugy birtam elaludni,hogy /SIRVA/jégakut raktam az arcomra....iszonyu fájdalom!!!!!!!!
2010. jún. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!