Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat a fogam úgy,...

Mitől fájhat a fogam úgy, hogy a fogorvos, sem a panoráma felvételen sem a helyben készített röntgenen, és egyéb vizsgálattal sem talált semmi okot a fájdalomra?

Figyelt kérdés

Az egyik oldalt annyira fáj valamelyik fogam, hogy már rágni sem tudok azon az oldalt.

Ha csak összeszorítom az állkapcsom, már akkor is belehasít.


Azért mondom, hogy valamelyik, mert néha úgy belenyilall, hogy meg sem tudom pontosan határozni, hogy melyik fogam az, sőt van amikor azt sem, hogy alul vagy felül fáj-e.


Azért 90%-ban szerintem tudom, hogy melyik az.


Miért nem talált semmit a fogdoki?



2016. júl. 1. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalatomat tudom leírni:

Ugyanez volt velem tavasszal, de az feltűnt, hogy máskor, mikor így fájt (ugyanaz a fog) fel is dagadt, idén pedig nem. Elmentem azért, velem is csináltam röntgent, de nálam se találtak semmit. Végül egy-másfél hét után elmúlt minden kezelés nélkül.

2016. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hol voltál? Milyen faluban/ városban? Mert én Debreceni Klinikát ajánlanám ott nagyon jó az orvosok nagyon kedvesek, ügyesek és nem pénzéhesek, az egyik nővér nem akarta elfogadni a borravalót. Ott érdemes megnézetni.
2016. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menjél el egy másik orvoshoz. Nekem ínygyulladásom volt, amikor azt hittem, hogy a fogam fáj.
2016. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kb. 3 éve kezdődött egy kis érzékenységgel és fokozatos erősödéssel jutott el idáig a helyzet.


Úgy vélem itt is elég jó a fogorvos.


Mivel tudhat, mondhat többet egy másik fogorvos,

Milyen egyéb vizsgálatokat lehet még elvégezni?


Itt sem kértek pénzt.

2016. júl. 1. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha 3 éve fáj, akkor biztos, hogy nem a fog, mert egy beteg fog nem maradna meg 3 évig, pláne látható jel nélkül. Kíséreld meg a Sensodyne fogkrém használatát, ami érzékeny fogakra való, és Corsodyllal öblögetni egy hétig arra az esetre, ha ínygyulladás. Mindenesetre az ember ha a tünetei továbbra is fennállnak, akkor igenis felkeres egy másik orvost, hátha az rájön valami olyanra, amire az első nem. Nem minden orvos egyformán jó diagnoszta.
2016. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fogínygyulladást meg valami táskákat az ínynél említett a fogdoki.

Ez okozhatja, hogy az egyik oldalt nem tudok rágni és néha azt sem tudom eldönteni melyik fogam fáj és, hogy alul vagy felül.

Paradontax + gengigél est, reggel pedig sensodyne a javaslat.

vajon?

2017. aug. 5. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
1 évbe telt idáig eljutni? Elég jól bírod a fájdalmat! A krónikus ínygyulladásnak ínysorvadás és fogelvesztés a következménye.
2017. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!