Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előfordulhat, hogy valamelyik...

Előfordulhat, hogy valamelyik orvos nem vett észre valamit? Előfordulhat, hogy a fogorvos nem veszi észre a rossz fogtövet a panoráma röntgenen? Vagy a nőgyógyász a cisztát az ultrahangon?

Figyelt kérdés

Hullik a hajam, napi 50-60, de volt már 100 szál is. Hajmosáskor több száz. Ok.9. óta.

Mindenféle kivizsgáláson voltam, már okt. vége óta a kórházat járom. De nem találtak sehol semmit. A vérképem is jó. Egy ismerősöm mesélte, hogy gyulladt volt a mandulája, de nem vették észre, mert voltak tünetei és a kezelőorvosa nem vette észre, csak véletlenül valaki más.

Előfordulhat, hogy én is így jártam? Nekem már nincs mandulám. Arra gondoltam, hogy vagy a fogorvos vagy a nőgyógyász nem vett észre valamit? Ez elképzelhető?

Csináltassam meg megint a vizsgálatokat más orvosoknál?

A vérkép mutatná, hogy vhol gyulladás van?


2014. nov. 30. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Van....nekem állandóan gyulladást állapitott meg a nőgyógyászom,adta az antibiotikumot...mikor mēgse csökkent a vérezgetés,mentem másikhoz,un kimutatták,a vastag nyálkahártyát,ami sajnos rosszindulatu volt,2.5 hete volt nagyműtétem...
2014. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom... Jobbulást?.
2014. nov. 30. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
köszi
2014. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!