Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó, vagy éjszakai?

Állandó, vagy éjszakai?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az állandó sokkal szebbre csinálja a fogakat, de az a problémám vele, hogy sok emberen, akinek állandó volt, láttam, hogy egy kicsit előre áll az állkapcsa? Ez így van?

Az éjszakai tud segíteni valamit, ha sok évig, becsletesen, minden este hordom? (délután is néha) Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. júl. 4. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem állandó van és én "szeretem", a kivehetőtől kiráz a hideg. Én senkinél nem láttam még, hogy előrébb állna az állkapcsa, az enyém se áll úgy. Ha valakinek előre áll, az nem a fogszabályzótól függ és attól nem lesz olyan.
2016. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is allando van es en is szeretem:)Senkinel nem lattam meg hogy elorebb allna az allkapcsa es nekem se.:) Es lehet hogy nem is ejszakait kapnal mert ha mar nem olyan korban vagy akkor mindenhol az allandot fogjak ajanlani:)Ne aggodj ha nem all elorebb az allkapcsod akkor az allando fogszabalyzotol se fog!:)
2016. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rögzített van és én is nagyon szeretem :) amúgy meg nem hiszem hogy csinálnak Neked éjszakait mivel gondolom nem 10 éves vagy :) Amúgy meg ne félj, nem fog előreállni a szád ha rakatsz fel rendes fogszabályzót. Arról nem is beszéle hogy gyönyörű fogsorod lesz tőle! Hán éves vagy és fiú vagy lány?
2016. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és lány :) egyébként van éjszakaim, de azt már régen kaptam, és bevallom, h nem hordtam rendesen. de most megint elkezdtem, de nem tom ennyi idősen még segít e.
2016. júl. 9. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!