Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tizenkét évesen állandó...

Tizenkét évesen állandó fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Elől, a jobb felső fogam teljesen külön életet él, hátratolódott, előtte még simán elférne egy másik fog. Az egész fogsorom csálé, össze-vissza állnak a fogaim, de ez az első nagyon szembetűnő. Már voltunk röntgenen, nemsokára megyünk fogszabályzásra is.

Nagyon kíváncsi vagyok. A leírtak alapján szerintetek állandót kapok, vagy elég egy éjszakai is?



2015. máj. 29. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csálé, akkor lehet hogy állandót. De általában először ilyen korban még éjszakait adnak, utána cserélik állandóra, amikor az már kevés. Én 10 éves korom körül kaptam meg az éjszakait és 13 évesen szóltak, hogy az már nem teszi helyre, állandó kell, pedig nekem csak 1 fogam nem volt jó helyen. Számíts az állandóra.
2015. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akit érdekel, annak küldök képet, hogy jobban lássátok a helyzetet.

2015. máj. 30. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!