Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nyílnak szét túl hamar...

Miért nyílnak szét túl hamar a sörték a fogkefémen?

Figyelt kérdés
A hagyományoson és az elektromoson is. 3 hónapot kellene kibírniuk, nekem már 2-3 hét után szétnyílnsk. Próbálom nem túl erősen rányomni. Szabálytalanok is néhol, lehet ez is baj. Másnak még 3 hónap után sem nyílik szét,mkopik el.
2016. júl. 5. 15:03
 1/5 anonim válasza:
Páromnál is ez van, ő erősen rányomja és azért
2016. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted nem nyomod rá erősen, de tudod, a fogkefe szerint rányomod erősen, ezért megy szét hamar.
2016. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a minőségük rosszabb lett, mostanában nekem is sokkal hamarabb szétnyílik a fogkefém, pedig elég drága fajtát veszek, régen tovább bírta.
2016. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem érzed, túl erősen nyomod rá a fogaidra. Az csak a kisebbik baj, hogy a kefét hamar tönkreteszed így, de a zománcodat is lekoptatod a túlzott sikálással.
2016. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem én erősen rányomom, de nekem kibír 3 hónapot, Oral-B-t szoktam általában használni, de az előző Aquafresh volt és az meg 4 hónapot is bírt (elfelejtettem emiatt lecserélni időben).

Szerintem a fogkefe minőségétől is függ, az is lehet, hogy te úgy érzed nem nyomod rá erősen és mégis, én pedig épp ellenkezőleg, elképzelhető, hogy az erős nyomástól is tönkremegy.

2016. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!