Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten keresztül miért nyilnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten keresztül miért nyilnak meg az emberek annyira?

Figyelt kérdés
Chatre gondolok,mintha ezer éve ismernék egymást,valóságba sose lennének erre képesek..
2016. jún. 9. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

A net személytelen virtuális világ. Itt nincsenek meg azok a kapcsolatok, pl. testbeszéd, amik esetleg elárulnának nagyon sok mindent a másikról.

Lehet, hogy neten könnyebb lódítani, mivel ez is benne van a pakliban.

2016. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Másról nem nyilatkozhatok, én pedig szimplán azért, mert egyrészt itt neten nincs kövrtkezménye, ha bármit elmondok magamról. Névtelenül, arctalanul könnyebben elmondok olyan dolgokat, amikről a társadalom java része rosszul vélekedik, megbélyegezne. Nem mintha annyira érdekdlne mások véleménye, de felesleges kellemetlenségeket minek okozzam magamnak? Ezért sem járnék soha szaktárssal/kollegával.

Másrészt, ha nem is névtelenül beszélgetünk, akkor is azt veszem észre, hogy itt érdeklődőbbek az emberek. Valószínűleg azért, mert a legtöbbször olyanokkal beszélgettem, akik szintén nem jeleskednek a társas kapcsolatokban, különleges dolgok érdeklik, nem a sablon dolgok,stb. Hasonló a hasonlóval könnyebben beszélget. A páromat és az exemet is neten ismertem meg, és több nagyon jó barátot. Többet mint élőben.

2016. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neten nem tudod, ki a másik ember, szóval mondhat amit akar, ha te ezért el is ítéled vagy lenézed vagy akármi, egyszerűen csak kiléphet a chatszobából és könnyen "el tud menekülni". A való életben ez nem így van. Iskolatársakkal, munkatársakkal, családdal az ember muszájból össze van zárva, akkor is ha utálják egymást, így próbálnak az emberek kicsit visszafogottabban viselkedni, nem hangot adni minden egyes véleményüknek, inkább a nyugis vizeken eveznek, csak hogy ne szítsanak ellentéteket, különben tudják, hogy évekig v. életük végéig szívni fognak miatta... A neten egy kattintással meg tudsz szabadulni azoktól az emberektől, akik neked nem szimpatikusak vagy akiknek te nem vagy szimpatikus, így igazából itt semminek nincs tétje. Nyugodtan lehetsz nyílt, őszinte, jó és rossz értelemben egyaránt, mert nem lesz következménye.
2016. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan is hogy tobb eves baratsag,aztan atver,kibeszel stb.Es azt miert?Nem erdekel kutyat se.Nem kell mindig mindenre valasz.
2016. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én speciel élőben is meg tudok nyílni idegen embernek, ha számomra szimpatikus, van közös témánk és nem erőltetett a beszélgetés.
2016. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
hát azért nem mindenki, vki még a keresztnevét se akarja elárulni itt, ti normálisakat fogtatok ki talán
2016. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Én saját tapasztalatból azt tudom mondani, hogy önbizalomhiány. Az egész gyerekkorom arról szólt hogy csúfoltak kirekesztettek(nem voltam se csúnya se semmi csak szimplán más dolgok érdekeltek mint a legtöbb korombelit) és az rögzült a fejembe hogy az én véleményemre az én dolgaimra a kutya sem kíváncsi. Az interneten keresztül viszont senki nem ítél meg a külső alapján és ott mindig voltak emberek akiket igenis érdekeltem. Nekem ezért van hogy interneten nagyon könnyen elbeszélhetek bárkivel de élőben alig bírok megszólalni.

24/L

2016. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!