Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miután feltették a fogszabájzó...

Miután feltették a fogszabájzót még mikért kellesz fizetni?

Figyelt kérdés
Nemsokára kész lesz és hallottam ,hogy pl miután felteszik kapok majd valami viaszt..meg még mikért kellesz majd fizetni és kb mennyit? Például azok a színes gumik mennyibe fognak kerülni? Meg azt is hallottam ,hogy speciális fogkefe kell majd hozzá.Meg azért kellesz fizetni hogy minden hónapban húz rajza vagy mi..? Mert az orvos semmit nem volt hajlandó ezekről mondani hanem csak lekezelően minél hamarabb küldött kifele és nem volt alkalmam megkérdezni.Nektek hogy volt?Nem magán orvos. :))

2016. júl. 6. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Kellesz fizetni?? Ez meg milyen szóhasználat? Talán kell fizetned, vagy hasonlók. -_-


Fizetned kell a kontrollokért, meg majd a retenciós ívért is. Gumiról nem nyilatkozom, mert az nekem nem volt. Fogköztisztító kefét meg viaszt is kapsz Rossmannban, DM-ben, hasonló helyeken.

2016. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi bajod van de ahol én élek ez teljesen normális szóhasználat.Bocs ha végig sértettelek vele...Például: el kellesz menni,meg kellesz venni,stb..De köszi a válaszod többi részét.
2016. júl. 6. 19:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Nézs meg egyébként több ilyen szóhasználatú kérdés is van itt.
2016. júl. 6. 19:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ilyen használat itt :) Ok, hogy tájszólás, de írásban általában az irodalmi magyart szokás használni, mert így értjük meg egymást.


Nekem nem volt muszáj a viaszért sem fizetni azt mondta, hogy boltban is lehet kapni. Ott egyébként olcsóbb is. A az ívcsere, húzás stb, igen kell fizetni, de ez annyira fogorvosi függő, hogy mennyi, hogy azyt tényleg csak a dokid tudja megmondani, hogy mennyi.

2016. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem,köszi

Amúgy érdekes én beírtam ide hogy "kellesz" és van több is.Na mindegy nem akarok ezem veszekedni de ha most hirtelen így írtam ki a kérdést akkor az válaszoljon aki megérti ennyi.Nem is értem mi a probléma.

2016. júl. 6. 21:06
 6/11 A kérdező kommentje:

Pl.: http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__783796..



De rengeteg ilyen kérdés van még.:D

2016. júl. 6. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem Tb támogatott volt, így miután felriasztották, nem kellett fizetnem semmit (40-40 volt az alsó felső), kivéve az éjszakait két évvel később (kb 7000 Ft). A viasz ingyen volt, az állítás szintén. Az egyetlen kiadás a fogkefe volt, meg a tisztító kefe (pici kis kefe, a brekettek között lehet vele tisztítani a fogat).
2016. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, automata szójavításon van a telefon :D tehát helyesen: felragasztották.
2016. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Szerintem nekem is úgy lesz.És azok mennyibe kerültek?Bár nekem olcsóbb lesz a fogszabályzo is ..összesen 70 ezer ft lesz.
2016. júl. 6. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem drága, egy-két ezer forint. A fogköztisztító kefe (nem tudom a hivatalos nevét, piros színű a nyele, olyan, mint egy kis üvegmosó kefe) 5db egy csomagban, bármelyik drogériában kapható.
2016. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!