Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szép lányoknak vannak rossz...

Szép lányoknak vannak rossz fogaik? :

Figyelt kérdés
Volt ma egy vitánk. Miszerint a szép lányoknak nem lehet rossz foga. Szerintem meg igen. Nem egy, kettő rosz fogról beszélek, hanem akár többről, vagy húzott fogról

2016. júl. 7. 20:51
 1/9 anonim válasza:
Nekem is van!
2016. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%

Persze hogy lehet ilyen.

Attól még hogy szép az arca vagy jó alakja van lehet igénytelen mondjuk a fogaira nézve.

2016. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
21/172/57fekete hosszú haj,és 1fogam hiányzik
2016. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azert a fogromlas nem feltetlen igenytelenseggel aranyos.
2016. júl. 7. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:

A kettő között nincs összefüggés. Maximum annyi, ha úgy gondoljátok, egy szép lány csúnya fogakkal nem lehet szép.

De persze, lehet! Azon is múlik, mennyire törődik a fogaival, vagy kapott e fogszabályzót.

2016. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor mondják hogy szép vagyok, de hátul 6 fogamnak csak a gyökere van meg és több is lyukas sajnos :( De elől rendben vannak és szépek :) 17/L
2016. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as

Ebből még nem következik, hogy szép is vagy...

2016. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy híres embernek ha igénytelenek a fogai, akkor rendesen lehúzzák miatta.

Átlag embernél beleférhet, mint pl egy kis súlyfelesleggel is lehet szép valaki..

Plusz ez egyedi nekem a csúnya kéz, köröm nem fér bele a szépbe, kicsit görbe fogsor simán.

2016. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak.


Mások szépnek mondanak, vigyázok a fogaimra, rendszeresen mosom őket, fogselyem, szájvíz minden ami kell. Ennek ellenére sajnos mindig van amit tömni kell.

Ha látom, hogy lukas megyek és megcsináltatom és rutin ellenőrzésre is járok, ha valamelyiket nem lehet már csak töméssel menteni akkor koronát csináltatok, vagy más módon pótlom a hiányzó részt. Van egy ami nem sokáig fogja már bírni, szóval előre gyűjtök a csapos fogpótlásra. Sajnos ilyen a genetikám, anyám 25 éves korára elvesztette a fogsora egy jelentős részét, nekem gyerekként fogerősítő gyógyszert is adott, hogy nehogy úgy járjak mint ő.


Egy ismerősöm, kifejezetten csinos lány, neki a felső első fogai műk. Az eredeti darabokban tört le, minden különösebb ok nélkül.


Szóval ha szép, és a fogai megvannak mentve, a hibák korrigálva vannak akkor szép lesz a lány.


Ha szép, de a fogai csúnyák akkor az emberek véleménye rögtön megváltozik a külsejéről ahogy kinyitja a száját.

Ilyen nő ismerősöm is van, mindenki azon a véleményen van, hogy nagyon szép, nagyon csinos csak ne rohadnának a fogai. Mert az esztétika egy dolog, de ha már szuvas a fél fogsorod fogmosás után is penetráns szájszagod van.

2016. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!