Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki fogják húzni a felső...

Ki fogják húzni a felső leghátsó fogamat mert kapni fogok fogszabályzót, de nagyon félek a injekciótól! Ha a felső hátsó fogamat húzzák akkor a szájpadlásomra kapom? És nagyon fájni fog?

Figyelt kérdés
Foghúzás

2016. júl. 12. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé fájni fog, de kb egy 2 másodpercig tartó szúró fájdalom. Ha félsz, tegyél a zsebedbe valamit amit szoríthatsz közben.
2016. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reméljük hogy nem fog fájni! Ha jól elérzéstelenítik akkor nem hiszem hogy érezni fogod. Az inkekciótól peig ne félj, közel sem fogod szerintem annyira éreznid mint amennyire most gondolod. Remélem minden rendben lesz és nem fog fájni egyáltalán! Szurkolok Neked! :)
2016. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma huztak a fogam..en a legjobban az injekciotol feltem..de felesleges rosszabbra szamitottam de alig ereztem..es nem fog fajni a huzas se..nekem pl 2 injekciot adott mert az elsonel elkezdte "kaparni" a fogat meg minden olyan dolgot ami utan megkerdezte hogy erzem-e es ereztem szoval kaptam meg egy injekciot es utana mar tenyleg nem ereztem semmit a foghuzast se:) Ne felj,nagyon gyorsan tul leszel rajta en is nagyon nagyon feltem de rajottem hogy kar volt:)
2016. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek!:)
2016. júl. 13. 11:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült!Mikor adták a szrit akkor egy szúró fájdalom volt,de végre kész!
2016. júl. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!