Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó élmények fogorvosról?

Jó élmények fogorvosról?

Figyelt kérdés
El kéne már mennem fogorvoshoz, lenne feladat vele. Viszont utoljára sztk ban voltam és... eléggé rossz élményeim vannak. Lecs*szett, hogy fiatalon rosszak a fogaim, kihúzná őket, meg az egyiken hanyag munkát végzett. Most eléggé félek elmenni, pedig nem sztk ban kötnék ki, inkább szánnék rá félretett pénzt. Nektek van jó élményetek fogorvossal kapcsolatban? ma tényleg profik?

2016. júl. 13. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem igazából sose volt negatív tapasztalatom, pedig jó pár orvosnál megfordultam már. Meg a fogszabályozás miatt egyébként is rendszeresen járok. De ki tudja, az is lehet, hogy nekem van csak ekkora szerencsém.:D
2016. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én csak magánorvoshoz vagyok hajlandó menni, ha fogorvosról van szó. Emberséggel bánnak veled és jó munkát végeznek.
2016. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!