Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » NAGYON FONTOS. Fél év múlva...

NAGYON FONTOS. Fél év múlva töltöm a 18-at, és sürgősen kéne fogszabályzó, amíg van támogatásom. Tudnátok segíteni, létezik-e ilyen fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Még nem konzultáltam fogorvossal, nem akarok hülységeket mondani. Szóval az lenne a lényeg, hogy egyszer láttam egy lányon egy teljesen fehér fogszabályzót. Nem tudom, hogy porcelán volt-e, de nagyon megtetszett. Árakban tudom, hogy ez szörnyen húzós.

Van-e fémből olyan lehetőség, hogy szinte észrevehetetlen legyen? nagy ló fogaim vannak, nem akarom ennél is jobban kihangsúlyozni őket. Egyáltalán nem tetszenek a színes fogszabályzók, kimondottan fehéret szeretnék, ami tényleg alig látszik, vagy észrevehetetlen. Lehetséges ez tb-s támogatással? Vagy fém fogszabályzóval?



2016. júl. 13. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A fehér az jóval drágább. Ha pluszt szeretnél, akkor azért fizetni kell. De menj el orvoshoz ott majd elmondják. Most csak az időt húzod, pontosat csak a fogorvos mond.
2016. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tb-re egyfajta fogszabályzót csinálnak. A hagyományos fémből készüt brekettek + átlátszó vagy szürke gumi. Meg sem kérdezik, hogy milyet szeretnél, legtöbb helyen még a gumi színét sem választhatod meg. Így alsó + felső 80.000 Ft.

Magánban lehet fehér/porcelán fogszabályzót csináltatni, ami kevésbé látszik, de maszekban 200.000-től a csillagos ég a határ árban.

2016. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Renden, köszönöm! Szerintam akkor megbarátkzom a szürkével.
2016. júl. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!