Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó: nem tudom...

Fogszabályzó: nem tudom hogyan fogok benne kinézni, csajozni és hogyan fogom tisztítani 3 éven át. Mai technológiával nem ésszerűbb megoldás 2 hét alatt csináltatni kevesebből egy szép cirkon hidat a metszőfogakra és gond letudva?

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 17:19
 1/8 anonim válasza:

Szerintem semmin nem valtoztat a fogszabalyzo, ugyan ugy csajozhatsz benne.

Senkisem tokeletes. Enis most fogom a fogaimat fogszabalyozni, enis mondhatnam hogy fogok ebbe pasizni.:)

Nemkell masok velemenyevel foglalkozni.

Ezt a hidas megoldast nemismerem de a fogszabalyozo szep fogakat csinal inkabb bird ki 1-2 evig lehet atlatszosat is csinaltatni az annyira nem latszik:)

2016. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
27
2016. júl. 18. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__70..

Épp nemrég olvastam ezt a kérdést, elég nagy a hasonlóság.

2016. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a fogszabályzós pasik. Látszik, hogy adnak magukra. 30 N
2016. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De miért választottál ilyen hosszú kezelést? Nekem extra csámpás, durva túlharapásos fogaimra 10 hónapos kezeléssel megcsinálták. Igaz, ez külföld, de szerintem otthon Damon eljárással max. 1,5 év.
2016. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia,en no vagyok:) neaggodj a fogszabalyzo miatt :) en paromat fogszabalyzoval ismertem meg sot meg vagy fel evig fent is volt neki,mivel masik varosba jart dokihoz vele en is mindig kisertem volt h huztak rajta v csereltek neki a gumikat v miket :) mar 5 eve egyutt vagyunk,szepek lettek amugy a fogai :) megeri :) sok no inkabb mondjuk fiatal tudatlan lanyoknak ez a dolog nem szep es ferfias.de lehet h furcsan hangzik de nekem ez tetszett:) parom 21 eves volt akkor :) meg en is :) sztem cuki volt :) bocsi nekem nem az izompacsirtak jonnek be hanem az atlag vekonyabb mondjuk ugy kisfius kulso :) parom szokta mondani h orul h vele vagyok es h igy szeretem foleg amikor fogszabalyzos volt :) h elfogadtam es nem kellett szegyenloskodnie elottem :) ha egy lanynak vonzo vagy nem szamit mi van a szadban :) csak tartsd tisztan azt a fogdoki elmondja megmutatja :) neaggodj :) megeri a vegeredmeny :)
2016. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, bár így még nehezebb dönteni :D


Kedves # 6/7 nem én választottam ilyen hosszadalmas módszert, az orvosok (több is) csak ezt tudták ajánlani.

2016. júl. 21. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!