Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő, mire elkészül a...

Mennyi idő, mire elkészül a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Nos, az orvos, aki elkészíti majd a fogszabáylzómat, az 2 hetente rendel, ezt előre leszögezném.

Tehát. 3 nap múlva nézi meg a fogorvos a fogaimat és elvileg ugye akkor fogja megmondani, hogy milyen fogszabályzó szükséges és hogy milyen árakon.

És hogy ezután mi következik?


Mert én azt hallottam, hogy utána még vissza kell máskor még külön menni mintavételre meg röntgenre, aztán meg még többször vissza kell menni, mire felrakják... Volt aki mást mondott...

Szóval most nem tudom, hogy van ez, és hát aki tudja hogy hogy is van ez, akkor pls help. Előre is köszi c:



#fogak #fogszabályzó #fogorvos #fogak szabályozása
2016. júl. 19. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nalam ugy volt elso konzultacio novemberben volt akkor beutaloval mentem..ott elmondták milyen fogszabalyzom lesz mennyibe kerul kb meddig lesz fent stb..azt mondtak kell rontgen es azt barmikor amikor elmentem megcsinaltatni vigyem vissza.Hetfoi nap volt ez az egesz kedden elmentem a rontgent.megcsinaltatni szerdan mar vittem vissza ott adtak egy csekket es nekem amikor visszavittem a befizetett csekket akkor vettek mintat..es januar 26.an mar fel is tettek:)
2016. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez fogorvostól függ, nekem 3 hét után már rakta fel.

Nekem nem kellett az első konzultáció után másért visszamenni, egyből rakták fel a következő alkalommal.

2016. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét alatt lezajlott. Heti 2 napot vana fogdoki a városunkban. Már úgy mentem az 1.konzultacióra h vittem magammal a rontgent. Megnezte a fogaimat, elmondta a lehetosegeket, mintat vett. Masnap visszamentem, adott egy csekket, behelyezte a szeparalo gumikat. 1 het mulva pedig visszavittem a csekket es felhelyezte a keszulekem.
2016. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2. válaszoló írta, ez abszolút az orvostól/rendelőtől függ. Én anno februárban mentem el a beutalóval, akkor elküldtek röntgenre, majd a röntgennel mikor visszamentem, akkor kellett befizetnem. Mintavételre áprilisban kaptam időpontot, a ragasztásra június közepén került sor. Ahova én járok, ott nagyon sok a páciens, és nem tudtak hamarabb időpontot adni, hiába volt kész a fogszabályzó nem sokkal a mintavétel után.
2016. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a segitseget. C:

Globe Dental a fogaszat neve, ha valakinek ott raktak fel a fogszabalyzojat esetleg velemeny?

2016. júl. 20. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!