Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb 20 perce hogy tömték...

Kb 20 perce hogy tömték fogam. Érzéstelenítő még nem ment ki. Szerintetek ihatok egy topjoyt? 😄😄

Figyelt kérdés
Csak mert félek hogy kijön vagy valami tőle, mert hát az elég cukros 😨

2016. júl. 28. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ink azért ne igyál nehogy félrenyelj az érzéstelenítő miatt..
2016. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne igyál még, csúnyán félrenyelhetsz.
2016. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha nem ettem még olyan jóízűen, mint amikor (3 óra várakozás és egy fogtömés után) hazajöttem a fogorvostól és leültem rakott krumplit enni. :) Ilyenkor nem az a veszélyes, hogy cukros vagy megüti valami, hiszen az a tömés már készen van, ha nem mondta az orvos, hogy nem szabad, hanem az, hogy nem érzed, így elharaphatod a nyelved vagy a szád belsejét. Erre odafigyelve, óvatosan, nyugodtan ihatsz (bár már biztos kiment az érzéstelenítő)
2016. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!..
2016. júl. 28. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta, igyak nyugodtan. Már ott a rendelőben ittam. Minden alkalommal (gyökérkezelés több alkalom) és nem nyeltem félre soha. Enni is lehet, nem fogsz a nyelvedre harapni, ha meg igen, abbahagyod az evést:)
2016. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!