Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerinteteek ehetek? És...

Szerinteteek ehetek? És normális a fájdalom?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Kb. 20-25 perce hogy átestem életem első gyökérkezelésén. Most csak kifúrta/reszelte kitisztította.. köv. Héten gyökértömés....

Még bennem van az érzéstelenítő .. Az orromig hatol.. És így is fáj a fogam amit kezelnek. Ez normális? Mennyi idő még elmúlik?:( olvastam hogy nem baj ha fáj ez természetes csak 1 2 nap ha nem javul vissza kell menni.?! Szerintetek? Csak olyan válaszoljon légyszi aki ért hozzá vagy tudja/esett már át és neki bevált ez meg az.



2016. aug. 2. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen mértékű a fájdalom, de mikor nekem gyökérkezelték az egyik fogamat én is éreztem utána fájdalmat, de nem vészeset.


Szerintem azért fáj még mert lényegében a fogad gyökereit piszkálta sőt ha kicsit hosszabb tűt dugott bele akkor az ínnyedbe is beleszúrhatott, ami egyáltalán nem baj, de az is okozhat fájdalmat.


Szerintem lassacskán enyhülnie kell a fájdalomnak.

2016. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!