Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy foghúzás után...

Normális, hogy foghúzás után nincs fájdalom, duzzanat?

Figyelt kérdés

Tegnap délután huzattam ki az egyik fogam a felsők közül, hátulról. Jó nagy gyökére volt, megérte az orvos kiszedni, sőt még az egyik gyökér benne is maradt, de kiszedte azt is. Mar keszultem a fájdalomra, meg hogy borogatni kell majd, de semmi...

Nem is fáj, nem is váladékozik, nincs is duzzanat...


Ezt furcsállom, mert szinte mindig fájdalomról számolnak be a hasonló helyzetben lévők....



2016. jún. 28. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se duzzadt be soha, de a seb enyhén fájt pár napig, mondjuk gyógyszert nem kellett bevenni.
2016. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 10 fogat kihúzták, de utána mindig csak jobb lett. Sosem fájt, duzzadt be.
2016. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem se volt egy kivételével sose (az az egy sajnos begyulladt) max egy picit fájt a helye de nem szedtem sose emiatt gyógyszert pluszba.
2016. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!