Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz szájiz és lehelet?

Rossz szájiz és lehelet?

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok fogorvoshoz,nincs rossz fogam,nincs fogkövem,használok fogselymet napi szinten,főként vacsora után,minden étkezés után fogmosás,kávé után szájviz,jelenleg listerin,reggelente nagyon rossz a leheletem és száraz a szám,hiába iszom naponta min. 2 liter vizet,lefekvés előtt is egy pohár vizet iszom,napi 12 óra fizikai munkát végzek igy éjjel képtelen vagyok ,hogy felkeljek egyáltalán felébredjek vizelni,reggelente a veséim fájnak anyira kell vizelnem,észrevettem még ,hogy a jobb oldali mandulám két részén van mandulakő aminek egy részét sikerült kipiszkálnom,ami elég büdös volt anélkül,hogy szétnyomtam volna!A rossz leheletet egyébként úgy állapitom meg,hogy a nyelvem hátsó részéről nyálmintát veszek az újjamal és a kézfejemre kenem,várok 1-2 percet mig megszárad és megszagolom!

Aktivan dohányzom és heti szinten fogyasztom alkoholt!

29/F

Már azon gondolkodom,hogy orvoshoz fordulok ezzel a problémámmal!


2016. aug. 9. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
A szesztől és a cigitől lehet. Valamint ha nem zár rendesen a gyomorszájad, attól is.
2016. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!