Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a foghúzás? Hogy megy ez?

Fáj a foghúzás? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Holnap,vagyis ma megyek szájsebészetre. Nem nagyon félek,de azért mégis para. Elvileg 4 fogamat kell kihúzni - nem azért mert rosszak,hanem fogszabályzóm lesz. Egyszerre fogják mind a 4-et kihúzni? Mennyire fáj? Utána meddig nem ehetek? Mi a teendő utána? És akkor ha kihúzták utána rá 1 hónapra kell mennem fogszabályozásra,most akkor 1 hónapig konkrétan ott lyukas lesz az egész? Bocsi,nem vagyok fogorvos de tisztában akarok ezekkel lenni. 😊 A válaszokat előre is köszöntem

2016. aug. 12. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:

4 fogat?? :OO

tuti kell ez?


amugy tuti nem egyszerre húzzák


honnan húznak?


nem eléggé fájt, de az a fájdalomküszöbtől és a foggyökér nagyságától, na meg a doki ügyességétől is függ


utána kapsz egy vattát a szádba és ameddig vérzik, ott tartod


igazából szerintem nincs időhöz kötve, hogy meddig nem lehet enni, de az elején tuti kellemetlen lesz :/

2016. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kell...mert nem férnének el a fogaim. 😒 Hát azt mondják,hogy ott profik vannak,majd kiderül,de azért ott mélyen hátul parázok. Egyébként azt hiszem az 5-öst kell. Fent lent 2. De nem tudom ezeket a számokat. 😀 Köszönöm a választ!
2016. aug. 12. 01:05
 3/7 anonim válasza:
Ha jól érzéstelenít és jól dolgozik akkor nem fog nagyon fájni. Egyszerre a 4-et biztos nem fogja kihúzni és azt hogy meddig nem ehetsz majd a fogorvos elmondja
2016. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni, ha jól el van érzéstelenítve. A szuri picit rossz, de nem vészes! A seb kb egy-két hét alatt összehúzódik, egy hónap alatt el is tűnik. Egyszerre nem húzhatja ki mindet, mert nagyon vérezne egyszerre mind.
2016. aug. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat! 😊
2016. aug. 12. 08:51
 6/7 anonim válasza:
Nekem már 8 fogamat húzták ki, és nyugi, csak akkor fáj ha a fogad eldeformálódott, illetve, ha az első 2 fogad közül az egyiket huzzák ki. Ha kell akármilyen tanács, csak írjál.
2016. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyenlőre nem csináltak semmit sem. CT-re megyek majd hétfőn,elvileg egyik fogamat újra kell gyökérkezelni mert a volt fog dokim jól elk@rta..😔 Na mindegy. Majd kiderül
2016. aug. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!