Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó?

Éjszakai fogszabályzó?

Figyelt kérdés
15L vagyok és a két lapát fogam kifelé áll, alul pedig a két szélső nem úgy áll ahogy kellene. Gondolkodtam azon, hogy fogszabályzót kellene rakatnom. Az állandót túl drágának találom ezért éjszakait szeretnék.Mindegy meddig kell hordani. Hallottam arról, hogyha van tb támogatásom akkor ingyenes. Ez igaz? Ha nem akkor mennyibe kerülnek tudnátok árakat írni?

2016. aug. 12. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el a körzeti fogszabályzó orvoshoz és tőle kérdezd meg.

Nekem anno kb 5ezer ft-ba került maga a fogszabályzó, másért nem kellett fizetni. 2,5 évig hordtam ez idő alatt két készüléket használtam el, összesen kb 10ezer forintunkba került a kezelés.


Tesómé is kb ennyibe került 2 éve.

Járj utána, de tb-re nem egy nagy összeg.

2016. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém százezer forintba került.
2016. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém jó pár éve 30000 körül volt, nem hordtam, most meg évekkel később be se bírom tenni, szerintem kinőttem
2016. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!